Рецепція: 066 817-11-73, Ресторан: 068 253-72-12

Зворотній дзвінок
  1. Контактний телефон*
    Вкажіть вірний номер
  2. *
    Invalid Input

Відкриття міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» відбулося у Івано-Франківську 19 грудня. 250 дітей зробили тематичну карту, до якої прикріпили 250 голубів миру з побажаннями та встановили всеукраїнський рекорд.

 

 

 

Іменні дипломи національного проекту Книга рекордів України отримали : Посольство Угорщини в Україні, в особі надзвичайного і повноважного посла Ерне Кешкень; Консульство Угорщини в Івано-Франківській області, в особі почесного консула Василя Вишиванюка; Благодійна організація "Фонд Відродження Прикарпаття" в особі Президента Катирини Бужинської; Всеукраїнська громадська спілка "Слава Україні", в особі голови Андрія Верлатого, а також дипломи учасників від національного проекту Книга Рекордів Украіни отримали всі 250 діток, учасників АТО, дітей-сиріт та дітей внутрішньо-переміщених осіб із Східної України, які брали участь у виготовленні голубів миру , та виготовленні самої рекордної карти України.

 

До складу експертної комісії увійшли: Ольга Купчак, Галина Ляхович, Степан Куцмида, Дмитро  Мормуль та інші запрошені і поважні гості цього свята.